Letní tábor 14+ 2023

Letní stanový tábor Prrrrrrr(!)rávěk 14+ ve Skrýchově 2023

Druhý turnus (kalendářně třetí) pro účastníky 14+ následuje od 5. srpna 2023 na téma Prrrrrrr(!)rávěk. Přesuneme se zpátky do doby pravěku inspirovaného komedií RRRrrrr!!!, kde účastníci podstoupí řadu nečekaných zkoušek, soubojů, lovů, bitev, hledání jídla, objevování vynálezů a mnoho dalšího.

Pravěkobus odjíždí 5. srpna 2023 z Obchodního náměstí v Modřanech a vrací se 15. srpna 2023.

Cena tábora je 5 500 Kč, ve které je zahrnuta doprava, potraviny a ubytování.

Platby: Zálohy uhraďte prosím nejpozději do 31. května 2023 – úhradu zálohy považujeme za rezervaci místa na táboře. Záloha činí 1 000 Kč.

Doplatek prosím uhraďte do 5. července 2023 (30 dní před zahájením tábora) Platby zasílejte na účet: 2201228537/2010 vedený u FIO banky. Prosím použijte variabilní symbol: „14+začátek rodného čísla táborníka“ (bez číslic za lomítkem).

Pokud si zajišťujete dopravu vlastní, neprodleně nás informujte, abychom se domluvili konkrétně na předání dětí, nicméně doprava je v ceně tábora, nijak se neodečítá.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko – nutné z hygienických důvodů! Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není je kde dobíjet. Wifi připojení není k dispozici.

Místo konání tábora je na tábořišti nedaleko vesničky Skrýchov.

Poštovní adresa, kdybyste chtěli poslat nějaký pohled s pozdravem, nebo povzbuzující dopis 🙂 : Letní tábor Střelka, hájovna Skrýchov, 378 56, Studená.

Ubytování v podsadových stanech s podlážkou, doporučujeme starší kufry.

Tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, na tábořišti je přírodní fotbalové a volejbalové hřiště, pingpongový stůl a ohniště s totemem.

Připravena je celotáborová hra, výlety dle aktuální situace, budeme se pohybovat hlavně v přírodě. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a praktikantů, kteří se sami účastnili táborů Na Baronu – Paprsek jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení.

Je zajištěn kvalifikovaný zdravotnický dohled a hlavní vedoucí má potřebnou kvalifikaci (akreditované školení hlavního vedoucího dle požadavků MŠMT).

Těšíme se na vás ve Skrýchově, kde je krásně!

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mail strelka.duha@gmail.com

Elektronická přihláška: https://forms.gle/CpQB2LaRbE8xeTA6A