Letní tábor Survivor 14+ 2022

Letní stanový tábor Survivor 14+ ve Skrýchově 2022

První ročník pro táborníky starší 14 let, plný dobrodružství a výzev inspirovaných populární show Survivor. Táborníci se mohou těšit na sportovní, dovednostní, týmové i individuální aktivity, a nebudou chybět ani kreativní činnosti.

Termín konání tábora od soboty 6. srpna 2022 do soboty 13. srpna 2022

Platby

  • Zálohy uhraďte prosím nejpozději do 31. 5. 2022 – úhradou zálohy si rezervujete místo na táboře. Záloha činí 1 000,- .
  • Doplatek uhraďte do 6. 7. 2022 (30 dní před zahájením tábora).

Platby posílejte na účet: 2201228537/2010 FIO banka.

Prosím použijte variabilní symbol: „14+začátek rodného čísla táborníka“ (bez číslic za lomítkem)

Pokud si zajišťujete dopravu vlastní, neprodleně nás informujte, abychom se domluvili konkrétně na předání dětí, nicméně doprava je v ceně tábora, nijak se neodečítá.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko – nutné z hygienických důvodů! Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet. Není wifi.

Místo konání tábora je na tábořišti nedaleko vesničky Skrýchov. Poštovní adresa, kdybyste chtěli poslat nějaký pohled s pozdravem, nebo povzbuzující dopis 🙂 : Letní tábor Střelka, hájovna Skrýchov, 378 56, Studená.

Ubytování v podsadových stanech s podlážkou, doporučujeme starší kufry. Tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, na tábořišti je přírodní fotbalové a volejbalové hřiště, pingpongový stůl a ohniště s totemem.

Povinné dokumenty k účasti na táboře, může se změnit v závislosti na aktuální situaci:

Připravena je celotáborová hra, výlety dle aktuální situace, budeme se pohybovat hlavně v přírodě. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a praktikantů, kteří se sami účastnili táborů Na Baronu, Paprsek jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení.

Sestava vedoucích zůstává stejná, jako na Paprsku, na kterou jsou táborníci zvyklí. Je zajištěn kvalifikovaný zdravotnický dohled a hlavní vedoucí má potřebnou kvalifikaci (akreditované školení hlavního vedoucího dle požadavků MŠMT).

Těšíme se na vás ve Skrýchově, kde je krásně!