Vedoucí

míša
Mgr. Michaela Franková
Vzdělání/zaměstnání: Andragogika, vzdělávání dospělých a pedagogika/lektorka, kariérová poradkyně
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Zdravotník zotavovacích akcí.
Vymýšlet a organizovat aktivity pro děti mě baví už hodně dlouho a mám fajn pocit, že to má rozhodně smysl. I když jsme pak všichni unavení a klidně jsme mohli někde ležet a vůbec nic nedělat :-). Jsem nadšená, že stále jezdíme na naše krásné tábořiště pod stan, do „hlubokého“ lesa :-), na krásnou louku a dokážeme tam společně žít a bavit se, ať je 40 nad nulou nebo jen lehce nad nulou a prší.
Koníčky: kresleníčko, lepeníčko, šitíčko …

lukáš sobotka
Ing. Lukáš Sobotka
Vzdělání/zaměstnání: Provozně ekonomická fakulta, Doplňující studium pedagogiky/učitel na střední škole
Kurzy: Zdravotník zotavovacích akcí
Už na základní škole jsem se věnoval vedení všestranné sportovní přípravy pro děti. Na tábory jezdím od malička, rád připravuji hry nebo bojovky pro děti, které jim přinesou spoustu zážitků a stávají se pro ně dobrodružstvím, na které mohou i po letech vzpomínat.

lukáš jiroušek
Lukáš Jiroušek
Vzdělání/zaměstnání: SŠ Panská – Digitální a telekomunikační media/zaměstnanec v oblasti reklamy a designu/vedoucí vodácko turistického oddílu
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Instruktor vodní turistiky a raftingu do WWII, Technika a taktika jízdy na divoké vodě, Instruktor snowboardingu
Jezdím od dob, kdy sem byl malej prďola! Jsem rád, když děti nejsou zalezlé doma, třeba u počítače, měly by se bavit a hrát, tak je fajn jim tuhle jinou zábavu zprostředkovat ať už je to letní tábor, zájmový kroužek, lyžák, nebo cokoli jiného..
Koníčky: fotka, turistika, lezení, snowboard, jízda na vodě, a mnoho dalšího…

kuba
Ing. Jakub Havlíček
Vzdělání/zaměstnání: ČVUT Fakulta dopravní – Technika a technologie v dopravě a spojích/Letiště Václava Havla Praha
Kurzy: Prestižní ocenění Vedoucí roku 2015 udělované samotnými táborníky.
Na práci s dětmi mě baví sledovat jejich soutěživost a nadšení, které s nimi častokrát sdílím.Na prvním LDT jsem byl v osmi letech, od té doby jezdím.
Koníčky: Jezdím na kole, na snowboardu. Sleduji seriály, hlavně ty superhrdinský. Rád jezdím po koncertech a festivalech tvrdší hudby. Mám rád pejsky a matematiku.

Bc. Lucka Jiroušková
Vzdělání/zaměstnání: Zdravotnický záchranář na ČVUT FBMI
Kurzy: Kurz pedagoga volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Zdravotník zotavovacích akcí Červeného Kříže
Na tábory jezdím od malička, tak od šesti/sedmi let. Jako pro malou to pro mě byla nejlepší část prázdnin a vždy jsem se těšila na další, až jsem dorostla do vedoucího. Nyní mě baví to, že můžu dětem připravit zábavné léto, naučit je spoustu dovedností a trávit s nimi čas venku. Doufám, že si to užívají, tak jako kdysi já.
Koníčky: Ráda se věnuji sportu, především tomu, co se dá trávit venku v přírodě. Nejraději lezu, jezdím na kole a věnuji se turistice, nejlíp někde v horách. 🙂 Ráda cestuji a poznávám nové lidi. Dost času trávím ale hlavně ve škole a studiem.

matěj
Matěj Soukup
Vzdělání/zaměstnání: SPŠ Masná – Ekonomika & Logistika/IT specialista
Na práci s dětmi mě fascinuje jejich pohled na svět a způsob přemýšlení. Na tábor jezdím pravidelně už od 5ti let.
Koníčky: Svůj volný čas trávím většinou s přáteli a nebo u počítače – sám se učím programovat v jazycích C++, Java, HTML a CSS.

olda
Ing. Olda Havelka
Vzdělání/zaměstnání: ČVUT – Fakulta stavební – Konstrukce a dopravní stavby, Projektant dopravních staveb, geotechnika
Od roku 2004 instruktorem na našem táboru, od roku 2008 jedním z vedoucích.,
Koníčky: vaření, kolo, plavání, fotografie. Není nic lepšího, než být v dospělosti stále trochu dítětem.

gigi
Gigi Franková
Vzdělání/zaměstnání: všeobecné gymnázium Elišky Krásnohorské, jazyková škola/studentka VŠEM
O prázdninách trénuji děti (převážně atletiku) na příměstském táboře Slavia Praha. Jezdím na tábor od narození, takže již 20 let. S dětmi mě nejvíce baví skupinkové aktivity a různé vyrábění.
Koníčky: Střelba z luku za Slavii. Kolečkové brusle, cestování, výtvarná činnost.

Petr Špalíček                                              Vzdělání/zaměstnání: Střední průmyslová škola dopravní/Dopravní podnik Hl. m. Prahy
Jsem členem studentského týmu Motol Speeders, který se už dvakrát umístil na celorepublikovém finále závodů modelů vodíkových aut na 3. místě. Koníčky: Baví mě modelařit, moje práce a účastním se akcí Střelky.

David Androsov                                     Vzdělání/zaměstnání: Střední průmyslová škola dopravní/Technologie Hl. m Prahy
Také jsem členem studentského týmu Motol Speeders, který se už dvakrát umístil na celorepublikovém finále závodů modelů vodíkových aut na 3. místě. Koníčky: Ve volném čase buď pracuji nebo pomáhám při akcích Střelky.

Klára Štěpánková                                         Vzdělání/zaměstnání: Střední škola gastronomická Praha 9
Na tábor jezdím už několik let spolu s mladší sestrou a se sestřenicemi. Když jsem vyrostla z dětského věku, začala jsem jezdit jako instruktorka oddílu. Pomáhám organizovat program pro svůj i ostatní oddíly. Koníčky: baví mě obor, který studuji, účastním se různých soutěží, cestuji a organizuji akce se Střelkou.