Vedoucí

míša
Mgr. Michaela Franková
Vzdělání/zaměstnání: Andragogika, vzdělávání dospělých a pedagogika/zaměstnanec střední průmyslové školy
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Zdravotník zotavovacích akcí
Vymýšlet a organizovat aktivity pro děti mě baví už hodně dlouho a mám fajn pocit, že to má rozhodně smysl. I když jsme pak všichni unavení a klidně jsme mohli někde ležet a vůbec nic nedělat :-). Jsem nadšená, že stále jezdíme na naše krásné tábořiště pod stan, do „hlubokého“ lesa :-), na krásnou louku a dokážeme tam společně žít a bavit se, ať je 40 nad nulou nebo jen lehce nad nulou a prší.
Koníčky: kresleníčko, lepeníčko, šitíčko …

lukáš sobotka
Ing. Lukáš Sobotka
Vzdělání/zaměstnání: Provozně ekonomická fakulta, Doplňující studium pedagogiky/učitel na střední škole
Kurzy: Zdravotník zotavovacích akcí
Už na základní škole jsem se věnoval vedení všestranné sportovní přípravy pro děti. Na tábory jezdím od malička, rád připravuji hry nebo bojovky pro děti, které jim přinesou spoustu zážitků a stávají se pro ně dobrodružstvím, na které mohou i po letech vzpomínat.

lukáš jiroušek
Lukáš Jiroušek
Vzdělání/zaměstnání: SŠ Panská – Digitální a telekomunikační media/zaměstnanec v oblasti fotoslužeb/vedoucí vodáckoturistického oddílu
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Instruktor vodní turistiky a raftingu do WWII, Technika a taktika jízdy na divoké vodě, Instruktor snowboardingu
Jezdím od dob, kdy sem byl malej prďola! Jsem rád, když děti nejsou zalezlé doma, třeba u počítače, měly by se bavit a hrát, tak je fajn jim tuhle jinou zábavu zprostředkovat ať už je to letní tábor, zájmový kroužek, lyžák, nebo cokoli jiného..
Koníčky: fotka, turistika, lezení, snowboard, jízda na vodě, a mnoho dalšího…

kuba
Jakub Havlíček
Vzdělání/zaměstnání: ČVUT Fakulta dopravní – Technika a technologie v dopravě a spojích/student
Kurzy: Prestižní ocenění Vedoucí roku 2015 udělované samotnými táborníky.
Na práci s dětmi mě baví sledovat jejich soutěživost a nadšení, které s nimi častokrát sdílím.Na prvním LDT jsem byl v osmi letech, od té doby jezdím.
Koníčky: Jezdím na kole, na snowboardu. Sleduji seriály, hlavně ty superhrdinský. Rád jezdím po koncertech a festivalech tvrdší hudby. Mám rád pejsky a matematiku.

matěj
Matěj Soukup
Vzdělání/zaměstnání: SPŠ Masná – Ekonomika & Logistika/student
Na práci s dětmi mě fascinuje jejich pohled na svět a způsob přemýšlení. Na tábor jezdím pravidelně už od 5ti let.
Koníčky: Svůj volný čas trávím většinou s přáteli a nebo u počítače – sám se učím programovat v jazycích C++, Java, HTML a CSS.

olda
Olda Havelka
Vzdělání/zaměstnání: ČVUT – Fakulta stavební – Konstrukce a dopravní stavby/student
Letos pojedu po sedmnácté na náš tábor,
Koníčky: Kolo, plavání, vodáctví, fotografie. Ale většinu volného času trávím nějakejma blbostma do školy.

gigi
Gigi Franková
Vzdělání/zaměstnání: všeobecné gymnázium Elišky Krásnohorské/studentka
O prázdninách trénuji děti (převážně atletiku) na příměstském táboře Slavia Praha. Jezdím na tábor od narození, takže již 18 let. S dětmi mě nejvíce baví skupinkové aktivity a různé vyrábění.
Koníčky: Střelba z luku za Slavii. Kolečkové brusle, výroba, výtvarná činnost.

13077241_1139302866100205_1145760935_n
David Patras
Vzdělávání/zaměstnání: střední grafická škola Hellichova, Husitská teologická fakulta Univerzity Karlovy filosofie a husitská teologie. Pracuji v Asistenci o. p. s. jako osobní asistent handicapovaných.
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Instruktor vodní turistiky a raftingu do WWII, Instruktor snowboardingu.
Na různé tábory jezdím od malinkata, na tomhle táboře jsem byl dvakrát jako návštěva, tak tentokrát už jako vedoucí a na celou dobu! Všeobecně mám rád práci s lidmi a děti jsou asi ti úplně nejlepší lidi. Jsem rád, když se můžou vyblbnout, být sami sebou a když vidím, že je to s námi baví. A když to baví je, baví to i mě no a krom toho rád kreslím, jezdím na vodě, chodím, běhám, čtu a tak…

Reklamy