Vedoucí

Foto profil webMgr. Michaela Franková

Vzdělání/zaměstnání: Andragogika, vzdělávání dospělých a pedagogika/lektorka, kariérová poradkyně
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Zdravotník zotavovacích akcí.
Vymýšlet a organizovat aktivity pro děti mě baví už hodně dlouho a mám fajn pocit, že to má rozhodně smysl. I když jsme pak všichni unavení a klidně jsme mohli někde ležet a vůbec nic nedělat :-). Jsem nadšená, že stále jezdíme na naše krásné tábořiště pod stan, na krásnou louku a dokážeme tam společně žít a bavit se, ať je 40 nad nulou nebo jen lehce nad nulou a prší. Koníčky: kresleníčko, lepeníčko, šitíčko …

lukáš sobotkaIng. Lukáš Sobotka

Vzdělání/zaměstnání: Provozně ekonomická fakulta, Doplňující studium pedagogiky/učitel odborných ekonomických a dopravních předmětů ve střední škole
Kurzy: Zdravotník zotavovacích akcí
Už na základní škole jsem se věnoval vedení všestranné sportovní přípravy pro děti. Na tábory jezdím od malička, rád připravuji hry nebo bojovky pro děti, které jim přinesou spoustu zážitků a stávají se pro ně dobrodružstvím, na které mohou i po letech vzpomínat.

lukáš jiroušekLukáš Jiroušek

Vzdělání/zaměstnání: SŠ Panská – Digitální a telekomunikační media/zaměstnanec v oblasti reklamy a designu/vedoucí vodácko turistického oddílu
Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora, Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Instruktor vodní turistiky a raftingu do WWII, Technika a taktika jízdy na divoké vodě, Instruktor snowboardingu
Jezdím od dob, kdy sem byl malej prďola! Jsem rád, když děti nejsou zalezlé doma, třeba u počítače, měly by se bavit a hrát, tak je fajn jim tuhle jinou zábavu zprostředkovat ať už je to letní tábor, zájmový kroužek, lyžák, nebo cokoli jiného. Koníčky: fotka, turistika, lezení, snowboard, jízda na vodě, a mnoho dalšího.

kubaIng. Jakub Havlíček

Vzdělání/zaměstnání: ČVUT Fakulta dopravní – Technika a technologie v dopravě a spojích/Letiště Václava Havla Praha
Kurzy: Prestižní ocenění Vedoucí roku 2015 udělované samotnými táborníky.
Na práci s dětmi mě baví sledovat jejich soutěživost a nadšení, které s nimi častokrát sdílím.Na prvním LDT jsem byl v osmi letech, od té doby jezdím.
Koníčky: Jezdím na kole, na snowboardu. Sleduji seriály, hlavně ty superhrdinský. Rád jezdím po koncertech a festivalech tvrdší hudby. Mám rád pejsky a matematiku.

Bc. Lucka Jiroušková

Vzdělání/zaměstnání: Zdravotnický záchranář na ČVUT FBMI
Kurzy: Kurz pedagoga volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost, Zdravotník zotavovacích akcí Červeného Kříže
Na tábory jezdím od malička, tak od šesti/sedmi let. Jako pro malou to pro mě byla nejlepší část prázdnin a vždy jsem se těšila na další, až jsem dorostla do vedoucího. Nyní mě baví to, že můžu dětem připravit zábavné léto, naučit je spoustu dovedností a trávit s nimi čas venku. Doufám, že si to užívají, tak jako kdysi já.
Koníčky: Ráda se věnuji sportu, především tomu, co se dá trávit venku v přírodě. Nejraději lezu, jezdím na kole a věnuji se turistice, nejlíp někde v horách. 🙂 Ráda cestuji a poznávám nové lidi. Dost času trávím ale hlavně ve škole a studiem.

IMG_9386Bc. Gigi Franková

Vzdělání/zaměstnání: všeobecné gymnázium Elišky Krásnohorské, jazyková škola/studentka VŠEM
Celé prázdniny trávím s dětmi na táborech, trénuji atletiku na příměstském táboře v Edenu, naopak na příměstském táboře v Modřanech se více věnuji vyrábění. Na tábor ve Skrýchově jezdím už od svého narození, již 23 let. S dětmi mě nejvíce baví různé vyrábění a skupinkové aktivity, kde potřebuji se svou skupinkou vyhrávat. Koníčky: Squash, střelba z luku, cestování, výtvarná činnost.

oldaIng. Olda Havelka

Vzdělání/zaměstnání: ČVUT – Fakulta stavební – Konstrukce a dopravní stavby, Projektant dopravních staveb, geotechnika
Od roku 2004 instruktorem na našem táboře, od roku 2008 jsem jedním z vedoucích.,
Koníčky: vaření, kolo, plavání, fotografie. Není nic lepšího, než být v dospělosti stále trochu dítětem.

Petr Špalíček                                             

Vzdělání/zaměstnání: Střední průmyslová škola dopravní/Dopravní podnik Hl. m. Prahy
Jsem členem studentského týmu Motol Speeders, který se  dvakrát umístil na celorepublikovém finále závodů modelů vodíkových aut na 3. místě, ve světovém finále jsme skončili na 8. místě, což je mega úspěch. Koníčky: Baví mě modelařit, moje práce a účastním se akcí Střelky.

David Androsov                                     

Vzdělání/zaměstnání: Střední průmyslová škola dopravní/Technologie Hl. m Prahy
Také jsem členem studentského týmu Motol Speeders, který se dvakrát umístil na celorepublikovém finále závodů modelů vodíkových aut na 3. a na 8. místě ve světovém finále těchto závodů. Koníčky: Ve volném čase buď pracuji nebo pomáhám při akcích Střelky.

Klára Štěpánková                                        

Vzdělání/zaměstnání: studuji VOŠ pedagogického směru
Na tábor jezdím už několik let spolu s mladší sestrou a se sestřenicemi. Když jsem vyrostla z dětského věku, začala jsem jezdit jako instruktorka oddílu. Pomáhám organizovat program pro svůj i ostatní oddíly. Koníčky: baví mě obor, který studuji, účastním se různých soutěží, cestuji a organizuji akce se Střelkou.

medailonekIng. Jan Flachs

Vzdělání/zaměstnání: ČZU v Praze – Projektové řízení/ Defekt koordinátor v České spořitelně, a. s.                                                  Kurzy: Školení hlavní vedoucí tábora                                                   Když jsem v roce 2015 opustil dětské řady a přestoupil na „druhý břeh“ do řad vedoucích, uvědomil jsem si, že práce s dětmi a lidmi je pro mě naplňující (přestože je to jedna z „nejtěžších“ prací 😊). Poslední 3 roky působím ve funkci hlavního vedoucího. Rád vidím každý rok stálé tváře dětí, kteří se na tábory vrací za vzpomínkami a zážitky a rozrůstající se v partu vedoucích. Koníčky: jakékoli kolektivní sporty, deskové hry, hra na kytaru, cestování, zimní sporty, psychologie a spousta dalších oblastí, které by zabraly zbytečně moc místa :D.

Vít Kovář

Zaměstnání: Ferda Mravenec, instruktor urgentní medicíny pro ozbrojené složky, vojenský zdravotník
Kurzy: Přes 100 kurzů zaměřených na péči o pacienty, několik tisíc hodin praxe, kurz schovávání v lese
Jsem obyčejný člověk co má rád svoji klidnou práci. Dětské tábory navštěvuji od minulého tisíciletí, chvíli jako dítě, chvilinku jako vedoucí, chviličku jako zdravotník a zase dokola. Nezkazím žádnou srandu, překážky se mají překonávat a když to nejde tak rád pomůžu. Považuji se za všestranného člověka co se moc nenudí a rozesmívá kolektiv.
Zájmy a povinnosti: Rodina, pejsek, přátelé, práce, spaní, vaření, lyže, příroda, kolektivní sporty a spousta dalších věcí které nesmím otevřeně přiznat.