Letní dětské tábory

Příměstský tábor ve Viničním domku „Prázdniny v domku“

V posledním prázdninovém týdnu (od 24.8. do 28.8) jsme pro děti připravili příměstský tábor „Prázdniny v domku“.

Od pondělí do pátku je připraven na každý den jiný program, budeme se věnovat rukodělným technikám, robotice pro kluky i holky, jeden den věnujeme dopravní výchově a také budeme vařit.

Děti můžete přivést denně od 8:00 do 8:30 a vyzvedávat mezi 16:30 a 17:00.Protože tábor podporuje Praha 12 a koná se v areálu Viničního domku, můžete si každý den po ukončení programu ještě s dětmi na zahradě posedět, zahrát deskové hry nebo společně povečeřet.

V pátek odpoledne rozdáme diplomy a ceny za celý týden a společně s rodiči opečeme buřty. S dětmi si můžete prohlédnout minivýstavku jejich výrobků a ještě v klidu prožít páteční večer před začátkem školy.

Cena tábora je 2000 Kč, včetně stravy, pojištění a materiálu. Další informace nejlépe telefonicky na 604 459 207, Mgr. Michaela Franková, vedoucí tábora.

Plnou cenu tábora je třeba uhradit do 5. srpna 2020 na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla dítěte bez číslic za lomítkem. V případě pozdějšího přihlášení dítěte, platbu uhraďte ihned po odeslání el. přihlášky nebo po dohodě.

Elektronická přihláška na příměstský tábor 2020.

Letní stanový tábor ve Skrýchově 2020 Magická totora

Ale není dobrodrůžo už jen to, že zvládnete 14 dní ve stanu, s baterkou a bez wifi?

Termín tábora od 18. 7. 2020 do 1. 8. 2020

Elektronická přihláška na Letní tábor u Telče 2020

Plnou cenu tábora je třeba uhradit do 18. června 2020 na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla dítěte bez číslic za lomítkem. Pro letošní rok bude možné uplatnit sourozeneckou slevu – 300Kč/účastník.

Odjezd sobota 18. 7. 2020 sraz ve 12:00, odjezd ve 12:30 z Prahy Modřan z Obchodního náměstí, parkoviště v ulici K Vltavě vedle prodejny Albert a Teta. Cesta trvá cca 2,5 hodiny, podejte prosím v dostatečném předstihu např. Kinedryl nebo jiný lék na cestovní nevolnost a vybavte děti pitím a jídlem na cestu, případně lehký oběd. První jídlo v táboře bude večeře.
Prosím nepřehánějte to se sladkostmi, bydlíme v podsadových stanech a jídlo (i zabalené) láká nejen děti :-).

Příjezd sobota 1. 8. 2020 cca ve 12:30 – 13:00, (pošleme ještě sms zprávu těsně před odjezdem); do Prahy Modřan – Obchodního náměstí, parkoviště v ulici K Vltavě.

Pokud si zajišťujete dopravu vlastní, neprodleně nás informujte, abychom se domluvili konkrétně na předání dětí, nicméně doprava je v ceně tábora, nijak se neodečítá.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko – nutné! Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet :-), není wifi. Ale místo těchto věcí jsou tam kamarádi, příroda a klid.

Seznam věcí na tábor ke stažení nebo už ho máte v mailu :-).

Adresa tábora aneb pište, pište, pište, ale nejezděte, není to dovolené! Jméno dítěte, Letní tábor Střelka, hájovna Skrýchov, pošta Studená, 378 56.

Ubytování v podsadových stanech, tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, na tábořišti je přírodní fotbalové a volejbalové hřiště,  pingpongový stůl a ohniště s totemem. Kapacita tábora je 40 dětí od 7 do 15 let.

Povinné dokumenty k účasti na táboře:

Připravena je celotáborová hra, výlety nejsou v letošním roce doporučené, budeme se pohybovat hlavně v přírodě. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení.

Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího a nechybí ani kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vybraní vedoucí jsou profesně orientováni na oblast školství a disponují pedagogickým vzděláním. Oddíly jsou smíšené věkově, ale také holky a kluci. Chceme, aby si všichni navzájem pomáhali a užívali si prázdnin, i když na současnou dobu v drsnějším prostředí :-).

Ale ve Skrýchově je krásně! Tábor má z minulosti název Rákosí, který v sobě skrývá filozofii všech našich táborů (Radost, Krása, Odvaha, Síla).