Letní dětský tábor u Telče 2018

Termín letošního tábora od 21. 7. do 4. 8. 2018

Cena tábora je 3900 Kč. Při přihlášení a uhrazení zálohy do 30. dubna je možné uplatnit slevu 500 Kč. Pro závazné přihlášení je nutné vyplnit elektronickou přihlášku a současně složit zálohu ve výší 1000,-Kč. Při přihlášení  je možné uplatnit současně sourozeneckou slevu 300 Kč za každé dítě. Doplatek tábora je třeba uhradit do 21. června 2018 na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla dítěte bez číslic za lomítkem.

Odjezd na tábor je plánován opět z Modřan, Ulice K Vltavě – boční parkoviště u prodejny Albert.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko. Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet :-), není wifi. Ale místo těchto věcí jsou tam kamarádi, příroda a klid.

Tábor 2018 je již plně obsazen.

Prezentace tábora: Letní dětský tábor u Telče 2017

Ubytování v podsadových stanech, tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, současně je zde fotbalové a volejbalové hřiště, trampolína a pingpongový stůl. Kapacita tábora je 35 dětí od 7 do 15 let.

Nechybí bojovky, soutěže, výlety do okolí, celodenní výlet do města Telč, kde v době tábora probíhá každoroční festival Prázdniny v Telči. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení. Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího a nechybí ani kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vybraní vedoucí jsou profesně orientováni na oblast školství a disponují pedagogickým vzděláním.

 

Reklamy