Letní stanový tábor ve Skrýchově 2022

Příběh čtyř draků

Zní to neuvěřitelně, ale každý rok se k nám dostane nějaká zajímavá zpráva, na základě které se pouštíme do malých dobrodružství na našem tábořišti. Tentokrát budeme zachraňovat poslední čtyři dračí vejce na světě a zachráníme tak ochránce čtyř důležitých lidských emocí nebo vlastností.

Termín tábora od soboty 23. července 2022 do soboty 6. srpna 2022

Plnou cenu tábora 4 100 Kč je třeba uhradit do 23. června 2022 na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla táborníka bez číslic za lomítkem.

Odkaz na předešlé ročníky táborů

Pokud si zajišťujete dopravu vlastní, informujte nás, abychom se domluvili konkrétně na čase předání dětí. Doprava je v ceně tábora, není možné ji odečíst.

!Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko – nutné z hygienických důvodů! Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet :-), není wifi. Ale místo těchto věcí jsou tam kamarádi, příroda a klid.

Doporučený seznam věcí na tábor ke stažení.

Na tábor pište, pište, pište, ale nejezděte, i kdyby to bylo letos dovolené, není to vůči dětem fér! Naruší se program tábora a hlavně se jim začne stýskat.

Jméno dítěte, Letní tábor Střelka, hájovna Skrýchov, pošta Studená, 378 56.

Ubytování v podsadových stanech s podlážkou, doporučujeme starší kufry. Objemné skořepinové kufry nejsou úplně nejlepší, kufr by se měl vejít pod postel. Na tábořišti je srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, máme přírodní fotbalové a volejbalové hřiště, ohniště s totemem a nový desetimetrový stan jako klubovnu. Kapacita tábora je 50 osob celkem.

Povinné dokumenty k účasti na táboře, může se změnit v závislosti na aktuální situaci:

Připravena je celotáborová hra, výlety dle aktuální situace, budeme se pohybovat hlavně v přírodě. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení (první pomoc, hry dětí v kolektivu).

Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího, zajištěný je kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vedoucí jsou profesně orientováni na oblast školství a disponují pedagogickým vzděláním nebo mají praxi z celoroční činnosti v našich kroužcích a na akcích pro děti. Oddíly jsou smíšené věkově, ale také holky a kluci. Chceme, aby si všichni navzájem pomáhali a užívali si prázdnin, i když na současnou dobu v drsnějším prostředí :-).

Ale ve Skrýchově je krásně!

Tábor už 50 let nese název Rákosí, který v sobě skrývá filozofii všech našich táborů a aktivit, které pro vás připravujeme!

#Radost  #Krása #Odvaha  #Síla