Letní dětské tábory

Příměstský tábor ve Viničním domku „Prázdniny v domku“

v termínu od 24.8. do 28.8.2020, denně od 8:00 do 17:00.

Elektronická přihláška na příměstský tábor 2020.

Letní stanový tábor ve Skrýchově 2020

Magická totora, celotáborová hra na motivy ztracených civilizací a fantasy. Vydejte se s námi za dalším dobrodružstvím. Hry pro holky i kluky, malé i velké.

Ale není dobrodrůžo už jen to, že zvládnete 14 dní ve stanu, s baterkou a bez wifi?

Termín tábora od 18. 7. 2020 do 1. 8. 2020

Elektronická přihláška na Letní tábor u Telče 2020

Plnou cenu tábora je třeba uhradit do 18. června 2020 na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla dítěte bez číslic za lomítkem. Pro letošní rok bude možné uplatnit sourozeneckou slevu – 300Kč/účastník.

Odjezd sobota 18. 7. 2020 odjezd cca v 11:00 z Prahy Modřan (čas odjezdu bude upřesněn dle pokynů dopravce) – Obchodního náměstí, parkoviště v ulici K Vltavě vedle prodejny Albert a Teta. Cesta trvá cca 2,5 hodiny, podejte prosím v dostatečném předstihu např. Kinedryl nebo jiný lék na cestovní nevolnost a vybavte děti pitím a jídlem na cestu, případně lehký oběd. První jídlo v táboře bude večeře.
Prosím nepřehánějte to se sladkostmi, bydlíme v podsadových stanech a jídlo (i zabalené) láká nejen děti :-).

Příjezd sobota 1. 8. 2020 cca ve 12:30 – 13:00, (pošleme ještě sms zprávu těsně před odjezdem); do Prahy Modřan – Obchodního náměstí, parkoviště v ulici K Vltavě.

Pokud si zajišťujete dopravu vlastní, neprodleně nás informujte, abychom se domluvili konkrétně na předání dětí, nicméně doprava je v ceně tábora, nijak se neodečítá.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko. Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet :-), není wifi. Ale místo těchto věcí jsou tam kamarádi, příroda a klid.

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ NA TÁBOR bude zaslán všem účastníkům na mail.

Ubytování v podsadových stanech, tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, na tábořišti je přírodní fotbalové a volejbalové hřiště,  pingpongový stůl a ohniště s totemem. Kapacita tábora je 35 dětí od 7 do 15 let.

Povinné dokumenty k účasti na táboře:

Připravena je celotáborová hra, celodenní výlet do města Telč, kde v době tábora probíhá každoroční festival Prázdniny v Telči. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení. Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího a nechybí ani kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vybraní vedoucí jsou profesně orientováni na oblast školství a disponují pedagogickým vzděláním. Oddíly jsou smíšené věkově, ale také holky a kluci. Chceme, aby si všichni navzájem pomáhali a užívali si prázdnin, i když na současnou dobu v drsnějším prostředí :-). Ale ve Skrýchově je krásně! Tábor má z minulosti název Rákosí, který v sobě skrývá filozofii všech našich táborů (Radost, Krása, Odvaha, Síla).