Letní dětský tábor u Telče 2019

Termín tábora od 20. 7. 2019 do 3. 8. 2019

Elektronická přihláška

Cena tábora je 4 000 Kč. Při přihlášení a uhrazení zálohy do 30. dubna je možné uplatnit slevu 500 Kč. Pro závazné přihlášení je nutné vyplnit elektronickou přihlášku a současně složit zálohu ve výší 1 000 Kč. Můžete uplatnit současně sourozeneckou slevu 300 Kč za každé dítě.

Doplatek tábora je třeba uhradit do 20. června na číslo účtu 2201228537/2010 FIO banka. Jako variabilní symbol použijte začátek rodného čísla dítěte bez číslic za lomítkem.

Odjezd na tábor je plánován z Modřan, Ulice K Vltavě – boční parkoviště u prodejny Albert.

Nutný vlastní spacák, doporučujeme polštářek a natahovací prostěradlo na jednolůžko. Mobily, tablety a jiné technologické vymoženosti jsou nežádoucí, není kde dobíjet :-), není wifi. Ale místo těchto věcí jsou tam kamarádi, příroda a klid.

Fotogalerie z akcí a táborů: Rajče; Prezentace tábora: Letní dětský tábor u Telče 2017

Ubytování v podsadových stanech, tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, na tábořišti je přírodní fotbalové a volejbalové hřiště,  pingpongový stůl a ohniště s totemem.

Kapacita tábora je 35 dětí od 7 do 15 let.

Povinné dokumenty k účasti na táboře:

Připraveny jsou bojovky, soutěže, výlety do okolí, celodenní výlet do města Telč, kde v době tábora probíhá každoroční festival Prázdniny v Telči. Táborníci se podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení. Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího a nechybí ani kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vybraní vedoucí jsou profesně orientováni na oblast školství a disponují pedagogickým vzděláním. Oddíly jsou smíšené věkově, ale také holky a kluci. Chceme, aby si všichni navzájem pomáhali a užívali si prázdnin, i když na současnou dobu v drsnějším prostředí :-). Ale ve Skrýchově je krásně! Tábor má z minulosti název Rákosí, který v sobě skrývá filozofii všech našich táborů (Radost, Krása, Odvaha, Síla).