Andělský kalendář 2018

20. ledna 2018 Křest Andělského kalendáře. Rok 2018 zahájil spolek pro volný čas dětí Duha Střelka a Mateřská škola Tyršovka a Karásek společně. 20. ledna 2018 se sešly u modřanské zvonice děti, jejich rodiče, prarodiče a kamarádi na křtu Andělských kalendářů, které vznikly z obrázků nakreslených dětmi z obou mateřských škol. Ačkoli je prostor zvonice velmi malý, byly všechny obrázky ve zvonici spolu s kalendáři vystaveny, aby je mohli všichni příchozí obdivovat, protože to skutečně stálo za to. Ve zvonici se totiž sešly najednou téměř dvě stovky andílků najednou a to se jen tak nevidí.
Akci zahájil pan starosta Prahy 12 Milan Maruštík, ředitelka MŠ paní Mgr. Lenka Bukovská a za Střelku Lukáš Sobotka. Malým výtvarníkům jsme předali poděkování a dáreček, stejně jako přítomným paním učitelkám, bez kterých by obrázky nevznikly. Pro všechny, kteří ve studeném odpoledni přišli, jsme se členy Střelky připravili teplý čaj a napekli andělské perníčky. Děti dostaly navíc ještě andělskou limonádu, kterou na akci věnovala firma Delikomat – Nápojové Automaty. Na místě bylo možné kalendáře zakoupit a podpořit tak MŠ, která z výnosu plánuje zakoupit herní prvky na zahrady. Velmi nás těší, že o kalendáře byl zájem a hned na místě se jich téměř polovina prodala. Výtěžek z kalendáře byl použit na nákup herních prvků.
Těšíme se na Vás na dalších akcích, které u zvonice pro děti pravidelně pořádáme. Díky všem, kteří pomáhali!!! Agáta Franková, Dominika Hálková, Klára Štěpánková, Bára Baruš Štěpánková, Anetka, David Androsov, Petr Špalíček, Oleg Horský! #andelskykalendar#duhastrelka #pomahame #kupkalendarapomahej #modranskazvonice POZVÁNKA ZDE.